Про нас

Про нас

Головна>Про нас


Циндао плекайте інтелектуальне обладнання Лтд. Він був заснований у 2017 році, розташований у місті Циндао на східному узбережжі Китаю. Ми в основному займаємось технікою обслуговування автомобілів та системою паркування автомобілів.


Нашою метою є створення міжнародного бренду, важливе значення для якості управління та репутації. Маючи чудову команду управління, сучасне обладнання та технології, високий рівень класу, суворе управління та бездоганне обслуговування після продажу, ми завоювали довіру клієнтів та поширили наш ринок у всьому світі та завоювали репутацію клієнтів за кордоном.

Циндао берегти інтелектуальні Co., ТОВ як один із професійних постачальників паркувального обладнання, прагне запропонувати для вас найбільш підходящі та економічно вигідні рішення для паркувального обладнання.
Ми розробляємо, проектуємо та виготовляємо механічне паркувальне обладнання за власною передовою технологією та підтримуємо високу якість.

our products


Наша мета - стати світовим виробником із наступними конкурентними перевагами:
Передові технології
Точна обробка виробництва
Сильна сервісна підтримка
Орієнтований на споживача
Ми також надаємо послуги з монтажу з монтажу, налаштування та краще післяпродажне обслуговування, нехай у вас немає загрози з тилу.


Ми йдемо в ногу з кроком, з концепцією модернізованого управління. Принцип роботи заповітної команди - "прихильність до чудового, встановити бренд". Підприємницький дух - "Щирість спочатку, кредит - це підвал, командний дух та співпраця в роботі". Філософія полягає в: По-перше, якість, задоволеність сервісом; Довіра першої щирої співпраці. Наша мета - клієнти на 100% задоволення.


Зіткнувшись з новою ситуацією та новими шансами, наше ставлення починаючи з початку, перетворіть диверсифікаційний бізнес на реальність та налагоджуйте довгий час «Cherish Brand», щоб створити міжнародну модернізовану групу підприємств.

ce