Автоматизована поворотна система паркування автомобілів

Двигун приводить в дію механізм передачі з редуктором; паркувальні таблички встановлюються з рівними інтервалами на тяговому ланцюзі. Коли двигун запускається, вантажні пластини обертаються разом із тяговим ланцюгом, щоб здійснити паркування та витягнення автомобілів. Ви можете загнати машину до порожнього завантажувального тарілка, зафіксувати ...

Двигун приводить в дію механізм передачі з редуктором; паркувальні таблички встановлюються з рівними інтервалами на тяговому ланцюзі. Коли двигун запускається, вантажні пластини обертаються разом із тяговим ланцюгом, щоб здійснити паркування та витягнення автомобілів.
Ви можете загнати машину до порожнього завантажувального тарілка, заблокувати машину, а потім натиснути кнопку керування. Ще одне порожнє місце для паркування автоматично рухається до під'їзду для наступного автомобіля.
Під час виймання транспортного засобу просто натисніть номер місця для стоянки або проведіть пальцем по стоянці, система автоматично вибере найкоротший шлях для переміщення автомобіля до входу, тоді водій зможе вигнати транспортний засіб.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ
1. Ефективність використання земель висока. Кожна система займає лише 35 кв. М., Забезпечуючи до 16 спальних місць.
2. Його можна встановити самостійно або між будівлями, або зробити баштову систему. Його можна легко встановити в порожніх приміщеннях у житлових районах або крім комерційних будівель.
3. Вертикальна карусельна система розроблена з механізмом передачі, який економить 1/2 енергії та збільшує ефективність на 200%.
4. Система управління - це програмований контролер PLC, який реалізував високоавтоматизовану парковку та отримання паркування. І легко повернути обертальний поворот, щоб отримати транспортні засоби. Він може бути розроблений із системою зарядки IC-картки для зручності роботи при паркуванні. Панель кнопок показує правильний напрямок передачі за допомогою вантажної таблички та направляє водія до стоянки та вилучення транспортних засобів.
5. Налаштування безпеки. а), вимикач аварійного гальма. b) Пристрій перевищення c) Фотоелектричний моніторинг Попередження щодо надмірної довжини та висоти. г) Пристрій блокування автомобіляe) Пристрій фотоелектричного контролю для введення помилок людей та транспортних засобів.
6, система призначена для швидкого режиму паркування.
7. Вітрина може використовуватися для реклами.

Smart Rotary Parking System

Save Space Rotary Parking System

Robot Rotary Parking SystemМодель паркування

PCX16D

Максимальна кількість паркувальних автомобілів

9шар16 автомобілів

Розмір автомобіля

L

5200мм

w

1850мм

H

1550мм

вага

1700 кг


Отримати час автомобіля

20~160s

Приводний двигун

11 кВт

Гідравлічний насос

40 л / хв 32 МПа

Швидкість циркуляції

7,5 ~ 8 м / хв


розмір

2250w×5200L

вага

651 кг

структура

3т Декоративна плита для огинання оцинкованої пластини

Електричні деталі

Контрольний спосіб

PLC

Спосіб операції

Нажимна Кнопка/IC-карта/ APP /Bluetooth

динамічна потужність

3фраза4дріт380 В змінного струму

Потужність роботи

Одинарна фраза220 В змінного струму, 50 Гц

CE

Customer
Hot Tags: автоматизована поворотна система паркування автомобілів, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, ціна, на продаж