Система паркування роботів

Це обладнання автоматично припаркує машину до багаторівневого місця для паркування вертикальним підйомником ліфта та зворотно-поступальним рухом конвеєра на одному рівні. А машини, обернуті піддоном для обертання на стоянці, гарантуючи, що передня частина автомобіля знаходиться назовні, зручне керування автомобілем і в’їздом.

Це обладнання автоматично припаркує машину до багаторівневого місця для стоянки вертикальним підйомником ліфта' і зворотно-поступальним рухом конвеєра на одному рівні. А машини, обернуті піддоном для обертання на стоянці, гарантуючи, що передня частина автомобіля знаходиться назовні, зручне керування автомобілем і в’їздом. Процес паркування / зняття парку видно на діаграмі нижче.

Автомобіль у червоному кольорі на другому рівні повинен бути відпаркований. Обладнання потрібно закінчити, дотримуючись дій, щоб розпаркувати машину.
Транспортний піддон, який на одному рівні з червоними вагонами ковзає до повністю задньої частини червоного вагона, тоді конвеєр транспортує червоний вагон на піддон.
Піддон для транспортування з червоним автомобілем ковзає в сусіднє положення ліфтом, а потім ставить машину на ліфт.
Ліфт спускається вниз до виходу з машини.
Перенесіть піддон, щоб транспортувати автомобіль до місця для паркування, а ротаційний піддон, щоб повернути машину, переконайтесь, що передня частина автомобіля знаходиться назовні, а потім червона машина закінчить паркування.


image002

1&# 39 не потребує пандусу, тому можна заощадити земельну ділянку, а щільність місць для паркування велика для повноцінного використання простору.
2 Припаркувати / зняти парковку автоматично та легко, можна припаркувати / зняти парковку натисканням кнопки.
3 、 Найбільш підходящим місцем для будівництва є підземний гараж із довгим тунелем та не надто багато рівнів.
4 Оснащений пристроєм захисту, забезпечує безпеку та надійність, щоб уникнути різних аварій.
5 Прийняти перевірку фотоелектричної безпеки, щоб контролювати розміри та кількість паркувальних автомобілів.


image003

Найбільш підходящим місцем для цієї системи є великі та середні будівлі або громадські споруди, вона може бути спроектована відповідно до вертикальної та горизонтальної колони.


Robot Parking System

Auto Parking System

Robot Parking System Drawing


CE

Customer Visit Our Company

Hot Tags: система паркування роботів, Китай, виробники, постачальники, фабрика, опт, ціна, на продаж